Polski English

Nr ref. 16697/ 0

Junior Consultant

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: rynkowe

O pracodawcy:

Lubisz biznes? Jesteś osobą samodzielną i chcesz budować własną markę? Interesuje Cię praca w oparciu o relacje i swoją pomysłowość? Tematyka rekrutacji jest dla Ciebie bliska?

Jeżeli powyższe pytania wywołują u Ciebie energiczne kiwanie głową – zapraszamy do aplikowania. Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w wyselekcjonowanej specjalizacji,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami,
  • zdobywanie nowych projektów,
  • inicjowanie i uczestnictwo w projektach budujących markę własną i firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w dowolnie wybranym kierunku – w tej branży bezcenna jest każda wiedza,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – każdy dodatkowy język będzie dodatkowym atutem i będzie używany,
  • chęć do nauki i pomysłowość – dwa konieczne warunki aby stać się dobrym Rekruterem,
  • umiejętność nawiązywania relacji i ciekawość świata biznesu – dwa konieczne warunki aby stać się dobrym Konsultantem dla Klientów i Kandydatów,
  • doświadczenia gwarantujące powyższe cechy sprawią, że na pewno zainteresujemy się aplikacją.

Oferta obejmuje

  • pracę w rozwijającej się polskiej firmie stojącej u progu ekspansji międzynarodowej,
  • naukę pełnego warsztatu rekrutacyjnego,
  • który będzie wsparciem dla Waszej pomysłowości,
  • możliwość wybrania specjalizacji oraz rozbudowywania organizacji w tym kierunku,
  • przejrzysty system premii i awansów uzależniony wyłącznie od indywidualnej pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenia i zestaw benefitów – opieka zdrowotna, multisport,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • pełną otwartość na inicjatywy pracowników.