Polski English

Nr ref. 17608/ 0

Java Developer

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta - globalnego lidera w swojej branży. Poszukujemy kandydata na stanowisko: Java Developer

Opis stanowiska

  • Tworzenie nowych oraz rozwój i wsparcie istniejących już aplikacji na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • praca nad kluczowymi projektami firmy,
  • tworzenie zaawansowanego oprogramowania w technologii JAVA/JEE,
  • współpraca z innymi oddziałami firmy na całym świecie,
  • dbanie o techniczną doskonałość tworzonego oprogramowania,
  • aktywna praca w zakresie proponowania nowych rozwiązań technologicznych.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w JaveEE,
  • płynna znajomość języka angielskiego (B2+),
  • doświadczenie w pracy z JMS, JAX-RS oraz JAXB,
  • umiejętność programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych,
  • podstawowa znajomość pakietu MS-SQL,
  • bardzo dobra umiejętność pracy w grupie,
  • wykształcenie wyższe z zakresu IT.

Oferta obejmuje

  • Wynagrodzenie na poziomie 7–14 tyś zł brutto w oparciu o UoP (zależne od doświadczenia),
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • pracę w inspirującym środowisku.