Polski English

Nr ref. 17182/ 0

IT Business Analyst

Lokalizacja: Warsaw

Wynagrodzenie: attractive

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – lidera na rynku RTV/AGD – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami informatycznymi przy współpracy z użytkownikami biznesowymi;
  • zbieranie i doprecyzowanie wymagań systemowo-biznesowych;
  • identyfikowanie potrzeb użytkowników i proponowanie optymalnych rozwiązań;
  • opracowywanie i modyfikowanie procesów biznesowych;
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji;
  • opracowywanie i wycena rozwiązań informatycznych wraz z analizą ich kosztów.

Wymagania

  • doświadczenie w analizie wymagań biznesowych oraz modelowaniu procesów;
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań użytkowników;
  • wiedza związana z opracowywaniem aplikacji i dokumentowaniem aplikacji
  • doświadczenie w posługiwaniu notacją BPMN;
  • analityczny sposób myślenia;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferta obejmuje

  • pracę z ambitnym, kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.