Polski English

Nr ref. 171036/ 0

Inżynier wsparcia technicznego, Polska południowa - rejon

Lokalizacja: Polska południowa

Wynagrodzenie: Podstawowe + premiowe

O pracodawcy

GOLDMAN RECRUITMENT jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w metodologii executive search i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie.

Rekrutacje są prowadzone przez naszych doświadczonych konsultantów w wyspecjalizowanych dywizjach w obszarze inżynierii, finansów, sprzedaży, marketingu oraz IT. Wąskie specjalizacje oraz eksperckość naszych konsultantów przekłada się na profesjonalne podejście przy realizowanych projektach dla naszych Klientów, które cechuje szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z obszaru automatyki i pneumatyki, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Wsparcie inżynierów sprzedaży w rozwiązaniu aplikacji pneumatycznych i zagadnień technicznych
  • Wspólnie z inżynierem sprzedaży przeprowadzanie audytów u klientów pod kątem możliwości wsparcia
  • Budowanie trwałych relacji z klientami podczas rozwiązywania zagadnień technicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka lub mechanika)
  • Min 2 lata doświadczenie w firmie produkcyjnej jako Inżynier UR, Automatyk lub Konstruktor
  • Dużym atutem jest doświadczenie w rozwiązywaniu aplikacji związanych z pneumatyką
  • Min. komunikacyjna znajomość j. angielskiego

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Pełny program wdrożeniowy we wstępnym okresie zatrudnienia
  • Szeroki wachlarz narzędzi wspomagających pracę