Polski English

Nr ref. 180125/ 0

Inżynier sprzedaży

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, wiodącego w świecie eksperta w zakresie pneumatyki poszukujemy doświadczonej  osoby, na stanowisko Inżyniera sprzedaży, który odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie i obsługę klientów północno-zachodniej Polski.

Opis stanowiska

  • budowanie trwałych relacji handlowych z klientami,
  • planowanie na podległym obszarze działań sprzedażowych oraz promocyjnych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • kreowanie nowych potencjałów na rynku i wykorzystywanie zaplecza technicznego do oferowania klientom wartości dodanych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (80% czasu pracy),
  • prowadzenie projektów oraz wsparcie techniczne klientów,
  • prowadzenie prezentacji produktowych,
  • regularne wizyty u klientów,
  • obszar działania – Polska północno-zachodnia.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • preferowane 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych – automatyzacja produkcji (w szczególności pneumatyki),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • konsekwencja i determinacja w realizacji celów,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej – mile widziane.

Oferta obejmuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, oraz dodatkowe benefity
  • pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • pełny program wdrożeniowy we wstępnym okresie zatrudnienia
  • samochód służbowy (Ford lub Skoda) – im dłużej w firmie tym wyższa marka, komputer i telefon komórkowy oraz szeroki wachlarz narzędzi wspomagających sprzedaż,
  • opieka medyczna,
  • pracę w zgranym zespole.