Polski English

Nr ref. 171087/ 0

Inżynier sprzedaży Automatyki Przemysłowej

Lokalizacja: Wielkopolskie, Łódzkie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Lubuskie

Wynagrodzenie: Podstawowe + premiowe

O pracodawcy

GOLDMAN RECRUITMENT jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w metodologii executive search i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie.

Rekrutacje są prowadzone przez naszych doświadczonych konsultantów w wyspecjalizowanych dywizjach w obszarze inżynierii, finansów, sprzedaży, marketingu oraz IT. Wąskie specjalizacje oraz eksperckość naszych konsultantów przekłada się na profesjonalne podejście przy realizowanych projektach dla naszych Klientów, które cechuje szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – firmy oferującej rozwiązania z automatyki i pneumatyki, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne Klientów
  • Budowanie i utrzymanie relacji handlowych z Klientami
  • Prowadzenie prezentacji produktów oferowanych przez firmę
  • Planowanie działań sprzedażowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych – np. automatyka i/lub pneumatyka
  • Doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi jako handlowiec lub w innej formie
  • Umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawa jazdy kat. B

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do standardów rynków w oparciu o umowę o pracę (podstawa + premia)
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Szeroka oferta szkoleniowa z zakresu oferowanych produktów
  • Benefity pozapłacowe: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy w trybie home office