Polski English

Nr ref. 17811/ 0

Inżynier Produkcji

Lokalizacja: Gliwice (śląskie)

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – polskiej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Produkcji.

Opis stanowiska:

  • projektowanie procesów tłoczenia w zakresie technicznym i organizacyjnym,
  • nadzór nad efektywnością procesów produkcyjnych,
  • zapewnianie bezpieczeństwa i ergonomii pracy,
  • zespołowe rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji,
  • kalkulacja i redukcja kosztów wytworzenia produktu.

Wymagania:

  • wyższe pełne wykształcenie techniczne,
  • znajomość procesów oraz standardów jakości specjalistycznych dla branży automotive,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i pracy z modelem 3D,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi Lean Manufacturing,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i operacyjne,
  • znajomość podstawowych narzędzi inżynierskich (np. AutoCAD, Catia).

  • stabilne zatrudnienie dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
  • współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.