Polski English

Nr ref. 17946/ 0

Inżynier procesu

Lokalizacja: Wrocław, Lublin

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych w obszarze inżynierii metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego
  • analiza parametrów procesów
  • ciągłe doskonalenie procesów w zakresie poprawy produktywności i czasu zmiany serii
  • nadzór technologiczny nad środkami kontrolnymi i wzorcami oraz analiza ich zdolności
  • aktualizacja i okresowa analiza dokumentacji technologicznej
  • szkolenie pracowników w zakresie procesów technologicznych
  • realizowanie audytów wewnętrznych zgodnie z opracowanymi i zatwierdzonymi rocznymi planami
  • zarządzanie technologią

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość zagadnień takich jak APQP, SPC, FMEA, MSA, KAIZEN, 5S
  • wysokie zdolności analityczne
  • znajomość narzędzi do analizy oraz prezentowania danych (excel, power point)
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (poziom b2)
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej;

Oferta obejmuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy i home office
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • szeroki pakiet benefitów dostosowanych do potrzeb pracowników
  • szkolenia z podnoszenia kwalifikacji zawodowych