Polski English

Nr ref. 17502/ 0

Inżynier Procesu

Lokalizacja: wielkopolskie, śląskie, opolskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • kontakt z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania,
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów,
  • nadzór nad zmianami technologicznymi,
  • określanie i przygotowywanie zaplecza technicznego wymaganego przez procesy produkcyjne poszczególnych układów,
  • kontrolowanie parametrów procesów produkcyjnych,
  • dobór i optymalizacja parametrów pracy maszyn,
  • optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym,
  • tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość narzędzi zarządzania produkcją Lean Manufacturing,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość rysunku technicznego, PFMEA oraz Control Plan,
  • znajomość dokumentacji PPAP,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym zgranym zespole,
  • dodatkowy pakiet socjalny i medyczny,
  • stałe warunki zatrudnienia- umowa o pracę.