Polski English

Nr ref. 171309/ 0

Inżynier automatyk

Lokalizacja: Wrocław, woj. Dolnośląskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy współpracującej z czołowymi markami, poszukujemy doświadczonej  osoby, na stanowisko:

Opis stanowiska

●       odpowiedzialność za programowanie sterowników maszyn

●       wsparcie w działaniach naprawczych i prewencyjnych

●       uczestnictwo w procesach optymalizujących i modernizujących produkcję i park maszynowy

●       odpowiedzialność za dokumentację techniczną

●       współpraca z innymi działami firmy

Oferta obejmuje

●       wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka

●       min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli,

●       doświadczenie w zagadnieniach z zakresu: automatyki, elektroniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej,

●       znajomość standardów pracy w międzynarodowych organizacjach,

●       znajomość systemów SCADA (mile widziane),

●       uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych,

●       dobra znajomość języka angielskiego

Inne

●       pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

●       umowę o pracę,

●       możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych,

●       konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,

●       rozbudowane benefity dla pracowników.