Polski English

Nr ref. 17426/ 0

HR Operations Team Leader

Lokalizacja: Kraków i okolice

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – firmy z branży retail o międzynarodowym zasięgu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie procesów kadrowo-płacowych w Polsce (zatrudnienia, trwania stosunku pracy, ustania stosunku pracy, naliczenia i wypłaty wynagrodzenia, ewidencji czasu pracy),
  • Współpraca z podmiotami zlokalizowanymi zagranicą i odpowiedzialność za efektywne procesowanie dokumentacji kadrowej,
  • Odpowiedzialność za ustawianie procesów i ich optymalizację w nowo otwieranych lokalizacjach zagranicznych,
  • Dostarczanie raportów i analiz z obszaru kadr i płac,
  • Zarzadzanie procesami kadrowymi oraz ich ciągła optymalizacja, również w obszarze analiz i wdrożeń dotyczących outsourcingu kadrowo – płacowego w niektórych obszarach organizacji,
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy na potrzeby wewnętrzne,
  • Współpraca z działem personalnym i innymi działami organizacji,
  • Współpraca  z organami kontroli państwowej,
  • Zapewnienie ochrony danych osobowych i dokumentacji BHP,
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem,
  • Czynny udział w procesie wdrażania ERP.

Wymagania

  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • biegła znajomość języka angielskiego, min. poziom B2,
  • znajomość przepisów polskiego prawa praca oraz umiejętność dostosowania przepisów do obowiązujących regulacji,
  • umiejętności komunikacyjne i budowania partnerskiej relacji z przedstawicielami biznesu,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • otwartość na zmiany i nowe wyzwania,
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ERP,
  • mile widziane doświadczenie w outsourcingu kadrowo – płacowym.

Oferta obejmuje

  • czynny udział w rozwoju firmy o międzynarodowym zasięgu,
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dofinansowany pakiet Multisport,
  • pracę w młodym i międzynarodowym zespole,
  • udział w imprezach integracyjnych.