Polski English

Nr ref. 17654/ 0

HR Operations Specialist with French

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: Atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów
i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o globalnym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: HR Operations Specialist with French

Opis stanowiska:

  • wspieranie w zadaniach dział Human Resources,
  • organizowanie spraw administracyjnych w dziale,
  • monitorowanie oraz wsparcie przy przygotowywaniu raportów,
  • bieżący kontakt z partnerami biznesowymi oraz innymi działami organizacji,
  • organizacja kalendarza oraz wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2-C1),
  • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (B1+),
  • motywacja do pracy w administracji,
  • zorientowanie na szczegóły i skrupulatność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielność,
  • otwartość i gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesujące obowiązki w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do zewnętrznych szkoleń i kursów językowych, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, premia finansowa oraz zniżki od firm partnerskich),
  • możliwości awansów i budowania ścieżki kariery wewnątrz struktury organizacji.