Polski English

Nr ref. 171053/ 0

HR Business Partner

Lokalizacja: podkarpackie

Wynagrodzenie: konkurencyjna podstawa + benefity

O pracodawcy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna posiadająca dwie fabryki w Polsce południowo-wschodniej. W związku z planami rozwoju i rozbudowy firmy poszukujemy do działu HR osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Współpraca oraz wsparcie w realizacji celów biznesowych klientów wewnętrznych
  • Realizacja zadań HR we współpracy z managerami poszczególnych działów firmy
  • Wsparcie i raportowanie do zarządu w zakresie realizacji zadań HR
  • Identyfikacja potrzeb HR w poszczególnych działach
  • Projektowanie działań niezbędnych do wykonywania zadań HR
  • Koordynowanie i samodzielne prowadzenie działań zgodnie z polityką HR
  • Projektowanie i wdrażanie zmian
  • Identyfikacja zagrożeń oraz koncepcje ich zapobiegania
  • Tworzenie procedur z zakresu miękkiego HR
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności – preferowane w firmie produkcyjnej
  • Szeroka wiedza HR
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne nastawienie do pracy
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji firmy
  • Umiejętność długoterminowego planowania
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Samodzielność działania i decyzyjności
  • Nastawienie biznesowe, orientacja na realizację celu, nastawienie na klienta

Oferta obejmuje

  • Ambitne zadania
  • Swobodę działania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku