Polski English

Nr ref. 17662/ 0

Health, Safety & Environment Manager

Lokalizacja: Śląskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność strategiczna i operacyjna za działy: BHP, ppoż., ochrona środowiska oraz infrastruktura dla dwóch fabryk,
  • zarządzanie zespołem do 10 osób,
  • odpowiedzialność za nienaganny stan infrastruktury w dwóch zakładach produkcyjnych,
  • opracowywanie harmonogramów i nadzór nad audytami i kontrolami HSE,
  • zarządzanie i sprawowanie kontroli nad podwykonawcami,
  • nadzór nad organizacją szkoleń z zakresu HSE,
  • współpraca z innymi oddziałami firmy rozlokowanymi na całym świecie,
  • odpowiedzialność i weryfikacja procesów oceny ryzyka,
  • współpraca z Zarządem pod kątem dostosowywania planów operacyjnych w zakładzie do obowiązujących przepisów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem,
  • znajomość przepisów z zakresu BHP i Ochrony Środowiska,
  • znajomość norm ISO 14001 i OHSAS 18001/PN 18001.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania.