Polski English

Nr ref. 17863/ 0

Head of E-commerce

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży fashion - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za rozbudowę i optymalizację  internetowego kanału sprzedaży w renomowanej firmie z branży fashion w kilku krajach europejskich w tym w Polsce,
  • zwiększanie udziału sprzedaży poprzez kanał internetowy,
  • opracowania koncepcji sklepu internetowego od strony użyteczności i technologicznej,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem: programistów oraz specjalistów ds. marketingu / SEO / SEM,
  • współpraca z menedżerami odpowiedzialnymi za kanał tradycyjny,
  • wdrożenia, utrzymanie i rozwój rozwiązań związanych z e-commerce,
  • zarządzanie projektami informatycznymi w e-commerce na wszystkich etapach,
  • poszukiwanie i ocena nowych innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
  • koordynacja współpracy między zespołami informatycznymi i biznesowymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu internetowego kanału sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w branży fashion,
  • szeroka wiedza na temat aplikacji E-commerce i marketingu internetowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi,
  • wysoka świadomość biznesowa i umiejętność zarządzania relacjami biznesowymi,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i przywódcze,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego,
  • doświadczenie z rozwiązaniami Magento – dodatkowy atut.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • szeroki zakres odpowiedzialności,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.