Polski English

Nr ref. 17161/ 0

Grafik internetowy ( Web designer )

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta, firmy z branży odzieżowej z siedzibą w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Grafika internetowego.

Opis stanowiska

  • projektowanie materiałów marketingowych, np. ulotki, katalogi,
  • projektowanie layoutów i grafik na potrzeby stron WWW,
  • pomoc przy tworzeniu kampani reklamowych (ich graficzne realizacje),
  • budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • tworzenie banerów reklamowych na potrzeby kampanii adwords.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku z udokumentowanym portfolio,
  • biegłość w  posługugiwaniu się aplikacjami pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator),
  • mile widziana znajomość InDesign i podstaw HTML,
  • kreatywność i znajomość współczesnych trendów tworzenia grafiki na potrzeby internetu,
  • kreatywnością i rozwiniętym zmysłem estetycznym,
  • mile widziane wykształcenie bądź szkolenia związane z projektowaniem graficznym / user experience designem,
  • dodatkowym aututem będzie znajomość branży fashion.

Oferta obejmuje

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • ciekawą i twórczą pracę w zgranym zespole,
  • udział w ambitnych projektach dla marki o mocnej pozycji na rynku.