Polski English

Nr ref. 17032/ 0

Główny Technolog / Technolog (beton / cement)

Lokalizacja: małopolskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkującej materiały budowlane poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Technolog / Technolog (beton/cement)

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za wyszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Dostawcami surowców oraz zajmowanie się kwestiami administracyjnymi (kontrakty, umowy),
  • zarządzanie gospodarką surowcową,
  • opracowywanie specyfikacji technologicznych wyrobów,
  • nadzór i odpowiedzialność za dokumentację techniczną,
  • stały monitoring dostępności surowców i analizowanie ich potencjalnych braków,
  • odpowiedzialność za jakościowe opiniowanie reklamacji,
  • odpowiedzialność za kwestie formalne związane z wprowadzaniem produktów na rynek,
  • opracowywanie nowych technologii produkcji we współpracy z działem R&D,
  • zarządzanie odpadami.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży związanej z betonem/cementem,
  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego jest bardzo mile widziana,
  • umiejętność priorytetyzowania zadań.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • realna możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń dodatkowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • dalszy rozwój i awanse w ramach organizacji.