Polski English

Nr ref. 17540/ 0

Dyrektor Produkcji

Lokalizacja: mazowieckie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – globalnej grupy kapitałowej z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy,
  • inicjowanie i zarządzanie projektów optymalizujących kluczowe procesy operacyjne,
  • zarządzanie kilkusetosobową załogą produkcyjną,
  • udział w tworzeniu oraz nadzór nad realizacją budżetu w zgodzie z założonymi celami,
  • nadzór nad projektami związanymi z działem produkcji,
  • wspieranie i współpraca z innymi zakładami produkcyjnymi firmy,
  • współpraca z innymi pionami firmy w kontekście płynności procesów produkcyjnych,
  • wdrażanie i rozwijanie procesów i polityk w zakresie raportowania, zarządzania przepływem informacji, planowania procesów biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją (doświadczenie z branży motoryzacyjnej będzie dużym atutem),
  • dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania.