Polski English

Nr ref. 171200/ 0

Doświadczony UI/UX Designer dla ecommerce

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: budżet otwarty, ale rozsądny

O pracodawcy

Jeśli szukasz projektów, w którym będziesz mógł zrealizować własne pomysły i stworzyć coś zupełnie nowego, pomagając kreować i promować znaną markę na europejskich rynkach....

Jeśli interesuje Cię startupowa atmosfera poparta silnym brandem...

Masz obszerną wiedzę w obszarze usability, branża ecommerce to Twój konik a pakiet Adobe to coś więcej niż tylko czytnik pdfów....

Porozmawiajmy, bo mam do zaproponowania naprawdę fantastyczne miejsce do pracy i rozwoju :)

Opis stanowiska

  • współbudowanie platformy ecommerce od wstępnej koncepcji, poprzez projektowanie, kończą na wykonaniu, dla różnych rynków (międzynarodowa marka)
  • projektowanie interfejsów użytkownika, analiza i ulepszanie serwisów i aplikacji internetowych od strony UI/UX
  • nowy kilkuosobowy zespół w pełni odpowiedzialny za rozwiązanie dla całej Europy
  • startupowa, otwarta atmosfera pracy sprzyjająca realizacji własnych pomysłów
  • realizacja i wdrażanie własnych koncepcji i pomysłów na rynek europejski
  • praca zespołowa, ale charakter stanowiska mocno samodzielny

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w budowaniu wysokiej jakości rozwiązań UI/UX z wykorzystaniem narzędzi pakietu Adobe
  • praktyczna znajomość podstaw HTML/CSS/JS
  • doskonała znajomość zasad usability i aktualnych trenów w tym obszarze
  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu interfejsów użytkownika
  • proaktywna postawa i głowa pełna pomysłów

Oferta obejmuje

  • bezpośrednią współpracę z naszym klientem w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • komfortowe warunki pracy w wygodnie urządzonym biurze na nowoczesnym sprzęcie
  • otwarta, pełna pozytywnej energii atmosfera współpracy z zespołem specjalistów w swojej branży
  • nie tylko możliwość, ale i realne oczekiwanie ze strony klienta, realizacji własnych pomysłów i wdrażania ich
  • tworzenie innowacyjnych w branży ecommerce rozwiązań, opartych o nowe i najnowsze trendy
  • pełne wsparcie ze strony klienta – szkolenia, dostęp do technologii i sprzętu, benefity, dzielenie się wiedzą