Polski English

Nr ref. 17957/ 1

Customer Service Agent

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego klienta, globalnego lidera w branży produkcyjnej poszukujemy osoby zainteresowanej 3-miesięcznym kontraktem w dziale eksportu na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • kontakt z zagranicznymi działami firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
  • tworzenie, modyfikacja i zarządzanie zamówieniami w SAP
  • weryfikacja dokumentów pod względem zgodności z zamówieniami i terminami dostaw,
  • ewidencja i przygotowanie dokumentacji celno-eksportowej,
  • kontakt z przewoźnikami i doradztwo w ustalaniu warunków dostaw,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta, logistyce i pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1),
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość programu SAP będzie atutem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i dobra znajomość MS Excel,
  • duża motywacja do  pracy i ukierunkowanie na sukces,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • interesujące obowiązki i doświadczenie w dynamicznym, biznesowym środowisku,
  • dostęp do wiedzy z zakresy transportu, zamówień i kontaktu z zagranicznymi kontrahentami,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia).