Polski English

Nr ref. 171100/ 0

Claim Manager

Lokalizacja: Katowice

Wynagrodzenie: konkurencyjna podstawa + benefity

O pracodawcy

Naszym Klientem jest firma z kilkudziesięcioma latami doświadczenia w realizacji inwestycji budownictwa przemysłowego i energetycznego działająca zarówno w Polsce jak w wielu lokalizacjach na świecie. W związku z licznymi trwającymi jak i zaplanowanymi kontraktami firma poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Zarządzanie roszczeniami oraz ryzykiem
  • Kontrola i raportowanie postępów realizacji zobowiązań wynikających z kontraktu
  • Opracowywanie re- i negocjowanie umów
  • Opracowywanie i opiniowanie treści korespondencji kontraktowej, w tym roszczeń i zmian kontraktowych
  • Współpraca z kierownikami projektu, kierownikami budów, podwykonawcami, działem prawnym i technicznym oraz innymi zaangażowanymi podmiotami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie  lub ekonomiczne/prawnicze poparte doświadczeniem zawodowym w budownictwie
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania roszczeniami i kontraktami – preferowane budownictwo przemysłowe, energetyczne lub zbliżone
  • Znajomości warunków kontraktowych FIDIC
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji

Oferta obejmuje

  • Ambitne zadania
  • Swobodę działania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku