Polski English

Nr ref. 171091/ 0

C/C++ Developer

Lokalizacja: Szczecin, Wrocław, Toruń

Wynagrodzenie: atrakcyjne

Opis stanowiska

• tworzenie nowego oprogramowania dla aplikacji biznesowych,

• tworzenie dokumentacji technicznej,

• współpraca z doświadczonym zespołem technicznym,

• projektowanie i wdrażanie programów optymalizacyjnych,

• debugowanie i profilowanie aplikacji C/C ++.

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w C/C++,

• rozumienie technologii telekomunikacyjnych i protokołów sieciowych,

• doskonała znajomość Linux,

• dobre umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

• komunikatywna umiejętności języka angielskiego mówione i pisane,

• znajomość języków skryptowych (Perl, Python) jest plusem.

Oferta obejmuje

  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • pakiet relokacyjny,
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • możliwości wykorzystywania i doskonalenia znajomości języków obcych.