Polski English

Nr ref. 17850/ 0

Business / Data Analyst

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - globalnego lidera wśród banków inwestycyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Business / Data Analyst.

Opis stanowiska:

  • analiza zebranych danych, interpretacja wyników w celu zapewnienia wsparcia partnerom biznesowych,
  • tworzenie cyklicznych raportów oraz generowanie ich na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • gromadzenie niezbędnych danych od innych pracowników bądź partnerów biznesowych oraz przeszukiwanie baz danych,
  • badanie, rozwój oraz implementacja nowych rozwiązań wewnątrz struktur,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) związane z finansami, księgowością, informatyką, bądź pokrewne,
  • min. 4- letnie doświadczenie na podobnych stanowisku w firmie świadczącej usługi finansowe bądź porównywalne doświadczenie jako doradca firm finansowych świadczących usługi w zakresie technologii informatycznych oraz analizy danych,
  • min. 4- letnie doświadczenie w zakresie programowania bądź raportowania przy użyciu  aplikacji: SAS, SQL, Business Objects, MS SQL Server, Teradata bądź ACL,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową- co najmniej C1,
  • certyfikat  CPA, CIA, CISA, CISSP bądź CFE- jako atut,
  • doświadczenie w praktycznym wykorzystywaniu pakietów BI / analitycznych m.in. takich jak: SAS, SQL, Cognos, Business Objects, MicroStrategy, Spotfire, Tableau bądź QlickView w celu tworzenia optymalnych rozwiązań,
  • doskonała zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • rozwój w ramach jednego z najbardziej kompleksowych procesów finansowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,
  • bardzo partnerski styl zarządzania,
  • pakiet korporacyjnych benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, bezpłatne kursy językowe, atrakcyjne premie).