Polski English

Nr ref. 17257/ 0

Audytor wewnętrzny

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search&Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • audytowanie usług związanych z obsługą aktywów / działalnością powierniczą (usługi globalne),
  • analiza kluczowych procesów w organizacji pod kątem zainstalowanych kontroli wewnętrznych i ocena ryzyka na skalę światową,
  • testowanie wewnętrznych mechanizmów kontroli,
  • audyt kontroli wewnętrznych zainstalowanych w poszczególnych procesach/systemach w organizacji,
  • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy wraz z przedstawionymi wnioskami i zaleceniami.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w spółkach z branży finansowej (sektor ubezpieczeniowy/bankowy),
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i procedur audytowych,
  • umiejętność zwięzłego i klarownego formułowania myśli oraz prezentowania wniosków,
  • posiadanie certyfikatu CIA/ CISA/ ACCA będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do podróży, głównie Wielka Brytania i Niemcy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Oferta obejmuje

  • poszerzenie kompetencji zawodowych i wiedzy merytoryczne,
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),
  • samodzielność pracy w zgranym zespole oraz uczestniczenie w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • atrakcyjna możliwość rozwoju zawodowego.