Polski English

Nr ref. 15590/ 0

Asystent w dziale księgowości ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: Atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku,
  • pomoc w uzgadnianiu sald i kont,
  • kontrola wydatków i przeliczanie ich na obcą walutę,
  • analiza dokumentów (np. bilans płatniczy, rachunek zysków i strat) i aktualizacja bazy danych,
  • asystowanie w tworzeniu raportów i analiz,
  • wspieranie Team Leadera w ulepszaniu procesów księgowych.

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze księgowości i finansów (praca, staże, praktyki),
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, księgowość, rachunkowość),
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego,
  • doskonałe umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

Oferta obejmuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie),
  • dynamiczną pracę w nowych strukturach firmy,
  • perspektywy rozwoju oraz udział w interesujących projektach,
  • praca w nowo tworzonym Centrum Usług Wspólnych dająca możliwość późniejszego awansu.