Polski English

Nr ref. 15589/ 1

Asystent w dziale HR ze znajomością języka węgierskiego

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: Atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydata/ki do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

  • codzienna współpraca z węgierskojęzycznymi pracownikami,
  • stały kontakt z innymi działami firmy i wsparcie team leaderów,
  • przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych na bieżące potrzeby pracowników,
  • administrowanie systemami wspierającymi politykę wynagrodzeń,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami prawa,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników wewnętrznych,
  • wprowadzanie i aktualizacja informacji w bazie danych SAP.

Wymagania

  • dobra znajomość języka węgierskiego oraz języka angielskiego,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze HR (także praktyki i staże) będzie atutem,
  • chęć rozwoju w obszarze Human Resources,
  • motywacja do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dbałość o szczegóły.

Oferta obejmuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku pełną możliwości rozwoju,
  • umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne etc.),
  • przyjazną atmosferę pracy.