Polski English

Nr ref. 17388/ 1

Asystent ds. księgowo-administracyjnych

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o globalnym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu księgowości w bieżących sprawach,
  • wprowadzanie faktur oraz dokumentów do systemów operacyjnych,
  • kontrolowanie obiegu i archiwizacji dokumentów,
  • kontrola płatności,
  • monitorowanie i wsparcie przy przygotowywaniu raportów,
  • bieżący kontakt z partnerami biznesowymi oraz innymi działami organizacji,

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2-C1),
  • motywacja do pracy w administracji księgowej,
  • zorientowanie na szczegóły i skrupulatność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielność,
  • otwartość i gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym,

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesujące obowiązki w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do zewnętrznych szkoleń i kursów językowych, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, premia finansowa oraz zniżki od firm partnerskich),
  • możliwości awansów i budowania ścieżki kariery wewnątrz struktury organizacji.