Polski English

Nr ref. 171128/ 0

Architekt Oprogramowania

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: 11 000 - 17 000 PLN brutto

O pracodawcy

Bo solidna firma to duże perspektywy, dlatego zaufaj nam i skontaktuj się, żebyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach.

Aktualnie nasi klienci poszukują osób o różnym poziomie doświadczenia zawodowego do rozwijania architektury oprogramowania, w takich branżach jak produkcja, ecommerce i banking. Jeśli więc szukasz nowych, rozwojowych ale stabilnych perspektyw zawodowych, moja oferta jest właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska

  • aktywny udział w strategii tworzenia oprogramowania
  • praca głównie z wewnętrznym klientem
  • realny wpływ na wybór narzędzi i rozwiązań architektonicznych w docelowym projekcie
  • zależnie od poziomu doświadczenia zawodowego, możliwość współpracy na różnym poziomie odpowiedzialności
  • możliwość współpracy w zespole międzynarodowym i podróży służbowych w związku ze szkoleniami (szczegóły uzależnione od projektu)
  • możliwość proponowania własnych rozwiązań usprawniających współpracę i wprowadzania innowacji
  • praca w zespole o zróżnicowanym poziomie doświadczenia, w rozbudowanej strukturze peojektowej (przy współudziale Analityków Biznesowych, Project Managerów, Testerów, etc.)

Wymagania

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem oprogramowania, w tym przynajmniej 2 lata na stanowisku Architekta Oprogramowania
  • znajomość aktualnych zagadnień i narzędzi związanych z tworzeniem architektury oprogramowania, takich jak na przykład: TOGAF, rozwiazania microsoftowe i/lub oraclowe, bezpieczeństwo IT.
  • umiejętność, poparta zrealizowanymi projektami, kompleksowej realizacji projektów
  • dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w międzynarodowym środowisku)

Mile widziane doświadczenie:

  • wieloletnie, zróżnicowane technologicznie doświadczenie zawodowe w obszarze architektury rozwiązań IT (także w obszarze security)
  • w pracy w międzynarodowym środowisku
  • z zespołami rozproszonymi
  • w zarządzaniu zespołem

Oferta obejmuje

  • możliwość wyboru oferty dopasowanej do Twoich oczekiwań i doświadczenia zawodowego
  • współpracę na podstawie wybranej formy umowy, bezpośrednio z jednym z naszych klientów
  • rozwój zawodowy w wybranym obszarze związanym z architekturą oprogramowania (stanowiska samodzielne, koordynatorskie, liderskie, nadzorujące realizację strategii i inne)
  • bogaty system szkoleń i benefitów, zależny od projektu