Polski English

Nr ref. 17296/ 0

Analityk danych

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji z branży finansowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • wsparcie działu operacyjnego poprzez monitorowanie i rozwiązanie problemów związanych z danymi;
  • zarządzanie jakością danych eksportowanych do systemu Enterprise Service Bus;
  • identyfikowanie i analizowanie błędów związanych z funkcjonalnością systemów;
  • wprowadzanie usprawnień systemowych;
  • współpraca z działem operacyjnym w zakresie przygotowywania raportów na potrzeby działów data governance.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na relacyjnych bazach danych;
  • doświadczenie w organizacjach finansowych;
  • doświadczenie w analizie danych;
  • doświadczenie w zarządzaniu jakością danych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą Enterprise Service Bus;
  • analityczny umysł;
  • gotowość do pracy w zespole.

Oferta obejmuje

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów;
  • pracę w biurze w centrum Poznania.