Polski English

Nr ref. 17931/ 0

Analityk biznesowy

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej należącej do międzynarodowej grupy bankowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT,
  • weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych,
  • analiza i optymalizacja procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów,
  • identyfikowanie potrzeb oraz ustalanie zakresu zmian w systemach informatycznych,
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami systemów i aplikacji,
  • współpraca z kierownikami projektów prowadzonych w Spółce,
  • udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Ekonomia, Finanse, Informatyka, Bankowość),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w analizie biznesowej (mile widziana branża bankowa),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności analityczne.

Oferta obejmuje

  • możliwość w rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Spółce,
  • ambitne cele i wyzwania,
  • twórczą i partnerską atmosferę pracy,
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Inne

Zainteresowane osoby prosimy o  WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA i przesłanie swojej aplikacji w języku angielskim.