Polski English

Nr ref. 17940/ 0

Agile Product Owner

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

●    Praca w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie, która plasuje się w europejskiej     czołówce deweloperów gier społecznościowych, pozwalająca na duży rozwój zawodowy,

●    praca w  kilkuosobowym, interdyscyplinarnym zespołem Scrumowym,

●    praca nad nowymi projektami,

●    współpraca z zespołami międzynarodowymi,

●    dbanie o dobre relacje pracowników w zespole.

Wymagania:

●    Doświadczenie w pracy jako Scrum Master/APO,

●    znajomość zasad pracy w metodyce SCRUM,

●    bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

●    bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem oraz pracy w grupie,

●    chęć samorozwoju, otwartość na nowe wyzwania,

●    bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

●    Konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,

●    pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

●    duże możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, konferencjach, zagranicznych wyjazdach,

●    pracę w inspirującym gronie ludzi.