Polski English

Nr ref. 17427/ 0

Administrator systemu

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • administrowanie wewnętrznym systemem w całym regionie EMEA;
  • administracja i konfiguracja kont użytkowników;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów (lub eskalowanie ich do innych działów);
  • nadzorowanie poprawności danych w systemie;
  • bieżące wsparcie pracowników i rozwiązywanie problemów dotyczących systemu;
  • przygotowywanie raportów ad-hoc z systemu na potrzeby wewnętrznego i zewnętrznego klienta;
  • współpraca z innymi działami w zakresie rozwijania funkcjonalności systemu oraz opracowywania dobrych praktyk i niezbędnej dokumentacji.

Wymagania

  • doświadczenie jako administrator systemu/aplikacji lub na stanowisku analityka IT;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • proaktywna, biznesowa postawa;
  • doświadczenie we współpracy z zagranicznymi zespołami - mile widziane.

Oferta obejmuje

  • pracę z ambitnym, kreatywnym, międzynarodowym i pozytywnie nastawionym zespołem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną oraz pakiet benefitów;
  • pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy;
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.