Polski English

Nr ref. 17625/ 1

Administrator ds. HR

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej,
  • kontakt i rozwiązywanie problemów pracowników w innych placówkach organizacji,
  • sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do instytucji zewnętrznych,
  • sporządzanie zestawień i raportów z zakresu administracji,

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi administracyjnej i/lub HR,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • motywacja do pracy w administracji księgowej,
  • zorientowanie na szczegóły i skrupulatność w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesujące obowiązki w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do kursów językowych i specjalistycznych, wydarzeń kulturalnych, karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
  • możliwości awansów i budowania ścieżki kariery wewnątrz struktury organizacji.