Polski English

Nr ref. 171324/ 0

Administrative Assistant/ Document Specialist

Lokalizacja: Gdańsk

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej korporacji, zlokalizowanej w Gdańsku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie kompletem dokumentów projektowych,
  • kontrolowanie statusu i zgodności dokumentów na wewnętrznej platformie,
  • kontrolowanie kompletności dokumentów zamieszczanych przez kierowników projektu,
  • kontakt z kierownikami projektu,
  • zamieszczanie nowych szablonów dokumentów na platformie,
  • kontrolowanie zgodności dokumentów z zamieszczonymi szablonami,
  • praca w języku angielskim.

Wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia w pracy administracyjnej,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • doskonała znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność i drobiazgowość,
  • komunikatywność i elokwencja.

Oferta obejmuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie,
  • Pakiet benefitów,
  • Niezbędne narzędzia pracy.